Líčení podle Šelbí

LPŠ - School make-up

11. března 2010 v 19:40
Takže, protože je pro mě škola KONEČNĚ zase aktuální téma, tak jsem vám připravila jeden "návod" na líčení. No, návod zní namyšleně.. tak prostě spíše ukázka, jak se líčím běžně do školy =)..
1. Korektor - skvělá věcička! Zakryje pupínky, zarudlá místečka, či kruhy pod očima po probděné noci :). TIP! Je mnohem lepší mít světlejší odstín korektoru + doporučuji nanášet štětečkem, je to fakt lepší ;)! (Gabriela Salvete, 69,- Kč)
2. Pak přijde na řadu make-up - mám jich požehnaně, ale momentálně používám Stay Matte, odstín 103. Je fajn, nedělá masku, je hrozně lehoučký na tváři a voní :D.. (Rimmel, 159,- Kč )
3. Nakonec mejkap zmatní a zafixuje pudr. (Rimmel, 109,- Kč)
4. Nevím jak vám, ale mě linky nikdy moc nedrží na svém místě :D.. Hledala jsem dlouho správnou tužku, ale jsem spokojená :). Většinou si rámuji jen dolní linku, abych nebyla moc zmalovaná ;). TIP! Prý je dobré si nanést na štěteček průhlednou řasenku a linky si takto zafixovat. (Miss Sporty, 45,- Kč)
5. Řasenek mám fakt děsný množství.. Doporučuji ale SuperSHOCK, je fakt dost dobrá, hlavně na objem :). (AVON, 219,- Kč)
6. Na čem jsem fakt závislá, je tenhle balzámek :). Moc jich nesnesu, mívám po nich popraskané rty :D.. Ale tenhle je nejvíc bezva a má skvělou perleťově růžovou barvu! Používám takřka nepřetržitě, momentálně mám třetí.. :D (Garnier, 64,- Kč)

A teď vy, kočky!
Jak se líčíte do školy?
Používáte jste něco stejného?

 
 

Reklama