DAYZ

TeenTopmodel 2010 :)

16. května 2010 v 7:19
shelbynka
Joo je to tady :) už za pár hodinek se budu ztrapňovat před porotou :D
Držte palce :)

Právě dnes..

12. května 2010 v 15:36
.. je mi sladkých 17 :P :)

PS: byla jsem na kontrole v Motole, páteř je oukej, šrouby budou vyndavat v září ;D. Potom nákupy, spousta nových hadrů, Converse, Playboy etc. ;D.. Teď čekám na broučka, plánujeme super večer - šáno + jahody :*

Hola hola! Hlásím se po dlouhé době! :))

6. května 2010 v 22:37
Chtěla bych se vám omluvit, nebylo moc času! :) Přes týden doháním školu, víkendy trávím s mladým :). A co je nového?
  • Včera mi hráblo a ostříhala jsem se! :D Mám ofinku ;D
  • Nedávno jsem se jen tak z legrace přihlásila do TeenTopmodel 2010. Říkám si dobrý no, to mě nevyberou. A ejhle, profíci z agentury Studio 91 mě pozvali na semifinále! Jsem hrozně nervozní, bude to už příští neděli :). Musíte mi držet palce :P
  • S blogem něco udělám, bude to spíš můj deníček, budou tu hodně moje fotky atd. :)
NĚJAKÉ NOVÉ FOTKY:

1.4.2o1o - Víte, co je dnes za den? :P

1. dubna 2010 v 20:30
(přednastaveno, touhle dobou již kalím s kámoši <3)
Šelbynka
Ehm, ano. 1. dubna, neboli APRÍL. Fakt jste si mysleli, že jsem blonďatá? :D Musím vás zklamat, ale napálila jsem vás :D.
Nicméně mi ta fotomontáž vrazila brouka do hlavy.. Ono by to nebylo zase tak špatné :D. Už dlouho jsem se chtěla odbarvit, tak přemýšlím, že to o velkých prázdninách spáchám. Samozřejmě s těmi růžovými proužky, které jsou i na fotce :). Takhle to chci už dlouho a nejspíše to zrealizuji =).
Ale nebojte, nejste jediný koho jsem napálila, na fejsbůku mi to sežral snad každý :D. Všichni jsou děsně zvědaví jak vypadám naživo, a já se jen těším, jak se jim všem na kalbě vysměju :D:D.. Každopádně se to hodně lidem děsně líbí :).
Zítra doufám, že nebudu mít moc velkou kocovinku.. pojedu 40 km busem za miláčkem. A vrhat z okénka zrovna nechci :D. A celý víkend jen a jen s ním :). Budeme mít nejspíš volný byt, což je parádní :).

Mějte se a smějte se, špuntíci :)

Šelbí

3o.3.2o1o, Jak si žiju? Skvěle =P

30. března 2010 v 21:45
Ještě aby ne =). Do školy si chodím jak se mi zachce, jsem pořád s láskou atakdále atakdále :D.. Takže abych shrnula posledních pár dnů =)

WEEKEND
Víkend jsem strávila u mého milého :*.. V sobotu jsme šli kalit na pyžamový ples a na bar atd. (já v tílečku, kraťáskách, jeho podkolenkách a mých keckách plejbojkách, jsem opět přitahovala pohledy jak kluků, tak i holek.. bože :D). Poznala jsem broukovo bejvalku, a je to fakt fajn slečna :). Navíc mi nejvíce hrabánkovalo, takže jsem hlásila a rozesmívala všechny okolo :D. Jsem hodně prdlej člověk, a tak ať plácnu sebevětší volovinu, tak se lidé tlemí se mnou :D. A nejlepší na tom bylo, že mi po tom úžasnym večeru nebylo ráno ani blbě. Což ovšem miláček říci nemohl :D.

: "Nekuuř!!! =DD"
KÁMOŠ: "Proč? :O"
: "Zvířátka na to umíraj!!:D:D"
KÁMOŠ: "Ty vole co to kecáš?"
: *výtlem* :D:D
(o pět minut později..)
: *zapaluji si*
KÁMOŠ: "Nekuuř!! :D"
: "Proč jako? :D"
KÁMOŠ: "Na to umíraj zvířátka, ne?"
: "Ty vole co to meleš? :D:D"

PONDĚLÍ
Extrémně podělaný den!! Začalo to tím, že jsem si v pohodě šla na autobus, který mi každé ráno jel v 8:30.. Joo pěkný ho*no. Nový řidič asi nezná řády a ujel mi doslova před nosem. Takže jsem startovala a nejméně půl kilometru za ním běžela :D.. S tou zlomenou páteří to bylo opravdu příjemné.. No - nestihla jsem ho :D. Takže jsem šla zpět domů, dostala vyřváno od maminky, zhádala se s ní, vzbudila tatínka, a ten mě ráčil odvézt =). Ve škole jsem na každýho házela pohledy typu "neopovažuj se na mě promluvit!!!". Až pak v autobuse, cestou domů, mi kámoš zlepšil náladu. Chtěl píct pizzu, a všude sháněl bazalku, že musí mít čerstvou.. :D

: "A sušenou bazalku doma nemáš?"
VÍŤA: "Mám :)."
: "No tak jí tam dej ne? :D:D"
VÍŤA: "Jenže to by nebyla pravá Margarita!! Musí to být čerstvý" =DD
: "Ty vole.. Tak si někde natrhej nějakej šťovík :D.."

ÚTERÝ (čili dnes)
Úžasný den!! Dneska jsem se na školu vykašlala, a jela ráno k miláčkovi domů =). Byli jsme spolu celý den, a hrozně jsem si to užila :). Když jsme se šli projít po městě, tak mi hrozně hrabalo =D. Alespoň jsme se nasmáli =D.. Navíc bylo venku krásně, a bez školy? Paráda =))

A co plánuji?
  • STŘEDA - do školy pojedu jen na první čtyři hodiny, abych se vyhnula čtvrtletce z matematiky.. za toho čtvrt roku absence nic neumím. Takže to musím přes prázdniny dohnat =). A potom k nám domů, s láskou =D
  • ČTVRTEK - kalbaa =) kamarádi slaví 18 a bude to opravdu velký :D těším se :)
  • VÍKEND - celý víkend u miláčka, nemůžu se dočkat =P
No tak se mějte a smějte špuntíci :)).. Je to dlouhé, já vím ale nepsala jsem dlouho =D..

with love
Šelbí

21.3.2o1o, Párty, "áftrpárty" a děsně otravná neděle.. =/

21. března 2010 v 14:48
Čauky čau =).
Tak jsem konečně doma.. Tenhle víkend toho bylo moc =), U čumáka to bylo nejvíc skvělý, když vynechám tu část, kdy jsme vyrazili do města a já začala chmelit jednoho Jacka za druhým =D.. (Takže páteční večer se nakonec nesl v duchu whisky, mojita, malibu, kořalky, piva, lemonda, vodky s bullem a nehoráznýho množství cigaret..) Já, nekuřačka, která čtvrt roku nepila.
Musím se přiznat, že mám hodně velký okna, ale užila jsem si to! Akorát druhý den mi můj milý udělal výborný masíčko, a já ho nebyla schopná pozřít. Celý den mi bylo hrozně špatně..
A včera večer, maškarní ples? Škoda mluvit. Můj večer se skládal z litrů perlivý vody, asi 5 panáků a hromady ožralejch okolo. Tudíž já jako jediná střízlivá jsem se málem ukousala nudou.
Každej ožrala mi cpal jak "Slečno vy ste hrozně krásná." Už mi z nich hrabalo. Ještě pár a možná bych tomu i uvěřila.. =D Navíc bylo hodně vtipný naše složení.. Dřív jsme kalili všichni společně, jako parta. Teď to je:
Stůl 1: bejvalej
Stůl 2: já s jeho budoucí/současnou holkou (= moje nejlepší kámoška :D)
Stůl 3: bejvalá kámoška
Atd.. prostě už to stojí za prd. Asi tam jezdit nebudu, nemá to cenu, jak už je to všechno rozvířený a rozhádaný.. Prostě mám novej život, a musím říct, že u brouka se mi děsně líbilo. Teď to bez něj musím vydržet týden.. A víkend bude opět náš :)

19.3.2o1o, Život nabral nějaký obrátky.. =D

19. března 2010 v 8:08
Čauky mňauky kočky! =) Jen abyste věděly že žiju! :)
shelbynka
Chodím teď do školy, takže teď mám takovej život typu
Po: na pár hodinek do školy
Út: doma, spát
St: na pár hodinek do školy
.... atd =D
Celkem dost teď toho doháním.. A navíc, do toho chodím každý den ven.. Jednou napíše kámoš že tu je autem, ať valím, a pokec se protáhne do večera.. Jindy zase napíše kámoška že musíme probrat novinky. Do toho to učení.. Atd. :D Prostě času teď fakt moc nemám :).
Teď jedu za chvilku do školy na pár hodinek a potom k broukovi domů.. Vrátím se zítra odpoledne a potom půjdu kalit :)).. Konečně po čtvrt roce :).
Ani nevíte jak jsem šťastná že jsem "zdravá" :)..
Tak já letím, mějte se a smějte se! :*

PS: A nezlobte se, v neděli vás všechny oběhnu a nastavím pár článků nebo to tu prostě dám do kupy :)!

9.3.2o1o, Sbohem zlomený obratle, ahoj normální životee! =D

9. března 2010 v 23:01
Áááá kočky moje :). Já mám takovou radost! Tak kontrola dopadla nejvíc skvěle!! Zítra jdu poprvé po dvou měsících do školy! Sice jen na dvě hodinky ale stejně.. Je to úžasnej pocit :)!!
Omlouvám se, že nepíšu, nechodím k vám atd.. fakt mám teď fofry, nedivte se! Celý dny jsem se jen válela a mohla být u počítače a teď můžu dělat všechno, a nevím co dřív :)).. Berle můžu oficiálně odhodit (né že bych je používala :D).. Zítra vás všechny oběhnu, přidám SB a nějaké články atd. prostě si tu udělám pořádek.. Ale dnes toho na mě bylo moc. Navíc zítra je můj velký den! Strašně se těším :). Tímto mi začíná zase normální život, juchů..
Akorát v létě mě rozkuchají znova.. aby mi vyndali ty šrouby z páteře. =)
Tak zítra, jo? =*

pac a pusu!
Šelbí

7.3.2o1o, Neděle? Učící den :D.

7. března 2010 v 21:32
Ano ano, po těch dvou měsících nicnedělání a ležení, jsem se rozhodla dopsat sešity.. Zjistila jsem, že u každýho mi chybí cca 20 stránek :D. A to nepočítám ty, které jsem neměla zavedené ani když jsem ještě do školy chodila.. :D Omg, zemřu.. No seděla jsem u toho skoro celý den (na to, že mám sezení zakázané, celkem dobrý :D). Jinak jsem si dneska objednala růžový Playboy hodinky a řetízek <3.. a zítra by mi měly přijít ty botky etc. Jsem poslední dobou úchylná na růžovou, bože :D.
A třikrát hurá! V úterý lehnu do sanitky a pojedu na kontrolu ;). A pokud dopadne dobře, tak se brzo ukážu ve škole.. Všichni už se psychicky připravují na návrat prdlouše ;D. Zítra budu s broukem, kterej zatáhne školu, aby mohl být celý den se mnou. Lump :* ;D. Ale za zlý mu to nemám, to fakt néé. Ááách jo, jak já se těším do školy :(.
BTW: Ten krásný obrázek, je moje sexy páteř :D. To bílé na obratlu, je počítám moje bývalá pánev (brali mi z ní kostní dřeň, aby jí mohli prdnout na páteř xD). Vypadá to hrůzostrašně, radši si nepředstavuju, že je to fakt ve mě =D..
Mějte se brouci! A koukejte v úterý držet palce :*. Jednak ať přežiju cestu sanitkou (řidiči sou děsný prasata :D) a druhak ať mi dopadne kontrola a pustí mě brzy do školy ;).

bis kisses =*
Šelbí

28.2.2o1o, Co je dneska za den? :D

28. února 2010 v 21:28
Ah, neděle.
Jdete zítra do školy? Jestli jo, tak vám to neskutečně závidím :).. Já tam nebyla už přesně 47 dní. Je to hrůza!! Ze začátku, když už jsem byla okay po operaci, jsem si říkala: "To je rááj, žádná škola, jenom se válet.. Všichni mě obskakujou.. :D" A teď? Chytám z toho pomalu rapla. Dokonce jsem se rozhodla, že se zítra konečně začnu učit, kouknu na fráninu.. Ono je už možná na čase začít s učením, jestli chci dodělat druhák s touhle absencí :D. Nicméně zítra se nudit tolik nebudu, po škole přijede zlato :*..
BTW: objednala jsem si dneska nějaký nový věcičky, alespoň malá radost ze života [koukni].
(stará fotka, a jsem tam dost zvláštní :D.. ale je prý ňuňu. :D)

with love
Šelbíí

27.2.2o1o, Proč jsou teď všechny dny tak stejný? =/

27. února 2010 v 0:27
Jednoduchá odpověď.
Protože ležím doma.
Protože mám zlomený obratle.
Protože neumím sáňkovat.
Protože jsem trubka.
Řeknu vám, už nikdy, NIKDY nevlezu na sáně =D. Ty dni strávený v nemocnici, operace, pak ležet polomrtvá na kapačkách a nakonec se tři měsíce válet doma..? Nestojí to za to =). Stalo se mi to 13.1. a od tý doby se mi strašně stejská.. Po škole.. Po kámoších.. Po láskovi.. Po sezení =D. Jo, nesmim sedět =/. Takže celý dny jenom ležím, s noťasem na břiše, a žeru =D.. Akorát doufám, že mě nebudou muset potom zvedat jeřábem =D.. Lhala bych, kdybych řekla, že mi to už neleze na mozek.. Nemůžu se dočkat chvíle, kdy konečně zase vyskočim na nohy a půjdu do školy =). Ale to bude ještě chviličku trvat. Holt už si zimu neužiju =D..

Friend: "Jsi jako medvěd, přespíš zimu! =D"
Jo, má pravdu.. =D

Na dnešek se těším, přijede čumák, takže o zábavu bude postaráno. Díky bohu za něj.. =D=*

with love
Šelbí
 
 

Reklama