Duben 2010


photo 14 - avant d´aller au cinéma

17. dubna 2010 v 11:31 PHOTO
Neboli, pro nefrancouzsky mluvící človíčky "před odchodem do kina" ;D.. Včera večer jsem byla s mamčou a ségrou na Ženy v pokušení. Nebylo to špatné ;).. Teď si balím věci a cca za půl hodinky jedu k méďulkovi, na celý víkend. Zase =D..
Šelbynka
Užívejte víkend! =*

móda podle mě 01 - botky Playboy

16. dubna 2010 v 17:44 Móda podle mě
Jako první vám představuji svoje oblíbené (skoro) nové botičky, plejbojky ;). Přišla jsem k nim náhodou, když jsem se nudila a brouzdala po netu. Hned se mi zalíbily a usmyslela jsem si, že je musím mít. A jak jsem prorokovala, tak se stalo ;D.. Ještě jsem si k nim pořídila kecky plejbojky, ale o těch někdy příště ;)..
Šelbynka

photo 13 - psssssst! :D

13. dubna 2010 v 19:45 PHOTO
Šelbynka
Tvůj názor? Komentuj ;)


with love
Šelbí


Hoobastank - Disappear <3 + malé info

8. dubna 2010 v 23:37 MUSIC
Neděste se, žiju :). Jen prostě nebyl čas :). Víkend u čumáčka byl skvělej, jen jsem měla jednu noc horečku, tak se o mě chudák staral :D.. V týdnu pár důležitých písemek, a dohánění atd. pořád toho mám celkem hafec.
Zítra nejdu do školy.. :P Rozhodla jsem se zatáhnout to, nemá to cenu :D. Půjdeme s kámošem a miláčkem krmit kapry, a pak pojedeme k láskovi :).. A tam budu až do pondělka.. Těším se, moc!  Když bude čas tak něco přidám od něj, a oběhnu vás :)
Mějte se a smějte se!! :)

Růžová? ANO nebo NE? :P

4. dubna 2010 v 23:16 DISCUSE
Růžová. Barva mnoha lidmi zbožňovaná i opovrhovaná :).. Jak jste na tom vy?
Šelbynka
MŮJ NÁZOR:
Když jsem dříve někde viděla byť jen malý kousek růžové, pěnila jsem :D. Prostě a jednoduše: NESNÁŠELA JSEM JÍ! Každou slečnu, která jí nosila, jsem odsuzovala jako "bárbí krávu". ALE! Co jsem vyšla ze základky, se mi názor změnil. Už jsem nechtěla být černá uťáplá myška, a tak jsem do svého šatníku zařadila veselé barvičky ;). Mimo jiné i tuto - vyloženě holčičí - barvu :)). Takže co z toho vyplývá? Je to krásná barva, jako každá jiná. A pokud se to s ní nepřehání, proč ne? :)

A TEĎ TY:
  1. Jaký je tvůj vztah k této barvičce?
  2. Brala bys některou z věcí na obrázku? :)
  3. Když vidíš holku, celou v růžovém, co si o tom myslíš??

VÁŠ NÁZOR MĚ ZAJÍMÁ!! ;)

1.4.2o1o - Víte, co je dnes za den? :P

1. dubna 2010 v 20:30 DAYZ
(přednastaveno, touhle dobou již kalím s kámoši <3)
Šelbynka
Ehm, ano. 1. dubna, neboli APRÍL. Fakt jste si mysleli, že jsem blonďatá? :D Musím vás zklamat, ale napálila jsem vás :D.
Nicméně mi ta fotomontáž vrazila brouka do hlavy.. Ono by to nebylo zase tak špatné :D. Už dlouho jsem se chtěla odbarvit, tak přemýšlím, že to o velkých prázdninách spáchám. Samozřejmě s těmi růžovými proužky, které jsou i na fotce :). Takhle to chci už dlouho a nejspíše to zrealizuji =).
Ale nebojte, nejste jediný koho jsem napálila, na fejsbůku mi to sežral snad každý :D. Všichni jsou děsně zvědaví jak vypadám naživo, a já se jen těším, jak se jim všem na kalbě vysměju :D:D.. Každopádně se to hodně lidem děsně líbí :).
Zítra doufám, že nebudu mít moc velkou kocovinku.. pojedu 40 km busem za miláčkem. A vrhat z okénka zrovna nechci :D. A celý víkend jen a jen s ním :). Budeme mít nejspíš volný byt, což je parádní :).

Mějte se a smějte se, špuntíci :)

Šelbí

photo 12 - blondýna, a tím to začínáá.. :)

1. dubna 2010 v 13:59 PHOTO
Už dlouho jsem to plánovala, ale nemohla jsem se k tomu odhodlat :)).. Nedávno jsem si koupila odbarvovač atd. a včera mi jeblo v kouli :D.. Většině lidí se to líbí, ale překvapení bylo obrovský, to joo =. Já sama když jdu kolem zrcadla, tak se občas divím, kdo to je :D
Šelbynka
Váš názor?

with love
bloncka Šelbí